
Šoreiz vecāki kopā ar bērniem varēja darboties radoši, izgatavojot īpašus svečturīšus – krāsot stikla burciņas, siet linu diegā un viducī rast vietu mazai gaismiņai. Kā ierasts rinda bija pie galdiņa, kur meitene veidoja hennas zīmējumus, ģimenes našķojās ar Skrīveru saldējumu un ar basām kājām, ja bija vien drosme pamēģināt, lieli un mazi staigāja pa sniega taku.
«Sniegs! Vai ir ziema?» brīnījās mazākie bērni, kam mammas stāstīja, ka septembrī un līdz ar iešanu bērnudārzā vēl ir tikai rudens un lapas krāsosies, bet sniegs ir vests no Vidzemes olimpiskā centra, kur lielie brāļi jau atsāks hokeja treniņus.
DZĪVESPRIECĪGA PĒCPUSDIENA Sajūtu parkā. Bērnus ciemos aicināja pasaku tēli, pārsteidzot ar lielo burbuļu šovu. I. Kalniņas foto