
Vēl nav pagājuši pat trīs pilni mēneši kopš ELVI florbola līgas finālā Kocēnu «Rubene» ar 3:2 pārspēja komandu Talsu NSS/Krauzers un varēja virs galvām celt lielo čempionu kausu. Sestdien tieši ar šo divu komandu savstarpēju maču tika atklāta jaunā sezona. Šī čempionāta pirmos vārtus spēles 19. minūtē guva talsenieks Mariss Bergmanis – 1:0, ar tādu rezultātu noslēdzās pirmais periods. Otrā trešdaļa sākās ar kocēniešu Arnija Kuratņika un Markusa Dumpja vārtu guvumiem – 2:1. Pēc otrās trešdaļas minimāls pārsvars jau atkal bija viesiem – 3:2.
RUBENES florbolisti nepadevās līdz mača pēdējām sekundēm. Foto no floorball.lv