Pagāja vien nedēļa, un sabiedrība saziedoja 200 tūkstošus eiro, lai mazs puisēns varētu doties uz Kanādu, atveseļoties un dzīvot pilnvērtīgi. Šoreiz līdzekļus vajadzēja nevis medikamentiem vai operācijām, bet speciālajam transportam, lai smagi slims bērniņš izturētu garo pārlidojumu. Latvijas mediķi, kas pusgadu palīdzējuši mazulim un jutuši līdzi pārcilvēcīgi stiprajai mammai, turēja īkšķus, ka izdosies. Mediķi tic, ka Kanādā varēs vēl labāk bērniņam palīdzēt un viņš dzīvos. Palīdzēja līdzcilvēki Latvijā un puspasaulē.
Pirms pāris dienām kāda cita mamma, kas viena audzina bērnus, lūdza pusaugu dēlam ziedojumu, jo bērnu mēdz izsmiet, tāpēc ka viņam neaug vai nepareizi aug zobi. Līdzcilvēki uzreiz saziedoja vajadzīgos 14 tūkstošus, un bērnam būs implanti un kārtīga zobu rinda.