Ekonomisti jau aprēķinājuši, ka mājsēde mēneša garumā valstij izmaksās 200 miljonus, savukārt veselības ministrs Daniels Pavļuts prognozē, ka nākamnedēļ inficēto skaits Latvijā varētu pārsniegt 4000 dienā.
Un visus šos labumus mums sarūpējusi nācijas veselīgākā, progresīvākā, domājošākā, līdz ar to neapšaubāmi gudrākā daļa, visas vasaras garumā gan sociālajos tīklos, gan dažādās protesta akcijās aģitējot un iestājoties par izvēles brīvību neuzticēties speciālistu ieteikumiem vakcinēties, bet palikt savu ķermeņu suverēniem saimniekiem, neļaujot tos piesārņot ar nepārbaudītiem preparātiem. Nav grūti paredzēt, ka daudzi no viņiem šobrīd jūtas kā uzvarētāji, jo ierobežojumi skars ne vien nevakcinētos, bet pilnīgi visus – arī tos, kuri paklausīgi kā tāds aunu bars steidza potēties, neapzinoties, ka ar viņiem tiek manipulēts.