
Gada laikā mums visiem nācās iemācīties sadzīvot ar tiem jaunajiem noteikumiem un apstākļiem, ko diktē Covid-19. Neskatoties uz to, darbi ritēja savu ierasto gaitu un nekas neapstājās. Pamanāmākais noteikti bija tas, ka ciemats tika pie jauna, spoža un krietni ekonomiskāka apgaismojuma.
Projekta «Iedzīvotāji veido savu vidi» ietvaros tika mūsdienīgi sakārtota atkritumu savākšanas vieta Endzeles ciemata centrā. Tur tika uzstādīta arī novērošanas kamera. Par paveikto šā projekta īstenošanā paldies sakām pagasta iedzīvotājai Ivetai Auniņai.
Pašvaldības pārziņā apmēram 41 km kopgarumā ir kopjamie ceļi, kas bija uzticēti VAS «Latvijas autoceļu uzturētājs».
SAKOPTA. Tāda ikvienu sagaida Endzeles muiža un tās parks.