
Kā jūs izvēlējāties kļūt par frizieri?
Varētu teikt, ka tā bija mana bērnības aizraušanās, man pašai vienmēr vajadzēja uz skolu izveidot kādu interesantu frizūru, nevarēju aiziet ar parastu zirgasti. Mani interesēja arī modes lietas un stils, tas varētu būt tāpēc, ka mana mamma ir šuvēja. Attiecīgi tad viņa ir arī mani mazliet ietekmējusi, tāpat mana māsa izmācījās par šuvēju un modes dizaineri. Saprotams, mani pašu arī interesēja rokdarbi un dažādas radošas lietas, līdz vienā reizē aizdomājos, ka frizēšana varētu būt piemērota profesija man, jo tur ir gan mode, gan radošums, gan krāsas. Tad interesējos, kur to vispār ir iespējams izmācīties, piedāvājumi bija dažnedažādi, un pēc 9. klases aizgāju mācīties uz Rīgas Stila un modes profesionālo vidusskolu.
ARITA ĀBOLIŅA, veidojot frizūru. Montas Arnoldes foto