Lielākoties cilvēki sūdzas par to, ka šī sistēma pieņem tikai nesaplacinātas pudeles un skārdenes, tas nozīmē, ka tās aizņem vairāk vietas gan mājās, gan arī pēc tam nav diezcik ērti nogādāt līdz tuvākajam depozīta sistēmas punktam, it īpaši, ja ir iekrātas vairākas pudeles un skārdenes. Citi komentāros rosina nest atpakaļ savas izmantotās pudeles un skārdenes katru reizi, kad iet uz veikalu. Tādā veidā mājās tās neaizņems lieku vietu, kā arī nebūs īpaši lielu problēmu aiznest līdz taromātam. Citi pat tajā saskata vēl vienu ieguvumu – ja katru reizi uz veikalu ņems līdzi savus izmantotos dzēriena iepakojumus, tad jau būs paņemts maisiņš un tas nebūs jāpērk veikalā. Bezmaz divi zaķi ar vienu šāvienu.
Pirmā nedēļa ar depozītsistēmu
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.