
Jau pirmajā sacensību dienā Jānis Zagorskis 12 vīru konkurencē izcīnīja bronzas medaļu šķēpa mešanā, bet mūsu papēža-pirkstgala meistars Raitis Lērme izcīnīja 5. vietu 3000 m soļošanā, savukārt 3000 m skrējienā Ēriks Melkurts ierindojās 23. vietā. 28. martā diska mešanas sektorā Marta Ādamsone disku raidīja 18,76 m tālu, un konkurentēm atlika vien noskatīties, kā zelta medaļa aizceļos uz Valmieru. Aleksejs Koziņecs kvalificējās 400 m finālskrējienam, bet Irina Birjukova izcīnīja 5. vietu 3000 m soļošanā.
Valmierieši Latvijas delegācijas sastāvā. Autores foto