Nesen radās vajadzība ieiet pagasta pārvaldē. Uz durvīm liels uzraksts ar vēstošu saturu par tēmu: «kā tik visa mums te nav» – saraksts ar vairs nepieejamiem pakalpojumiem. Pārvaldē pēc reformas atlikusi viena štata vieta un kurinātājs. Viss! Tā jau ir: nav cilvēku – nav problēmu! Toties ir milzīga aptauja, kā nu mēs jūtamies pēc novadu reformas jaunajā novadā. Iekļauti daudzi un dažādi punkti – par vizuālo identitāti, par pilsonisko piederību, par apmierinātību ar bērnudārzu, skolu, sociālo pakalpojumu un informācijas pieejamību, kā arī par apmierinātību ar vides objektiem. Tik vien tāds sīkums – mūsu pagastā vairs nav bērnudārza, nav skolas, nav sociālo pakalpojumu, nav daiļdārznieka, nav, nav, nav… Zinu, ka daudzviet laukos nav arī normāla interneta, lai varētu sekot līdzi jaunākajai informācijai milzīgā novada plašajā mājaslapā.
Par sajūtām globalizācijas laikmetā
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.