
Edvīns par šautuves izveidi stāsta: «Es izdomāju, ka vajag atcerēties jaunību, jo no skolas laikiem gaisene man vienmēr ir bijusi, pats esmu arī mednieks jau vairāk nekā piecdesmit gadus. Tas nav bizness, tas ir brīvā laika pavadīšanas veids. Šeit nāk trenēties arī pieredzējuši mednieki, jo mums ir stends ‘SK-10’, kur ir skrienoša mežacūka, un otra tāda stenda šaipusē nav. Šis stends labi noder medniekiem, lai atsvaidzinātu zināšanas, kā šaut pa kustīgu mērķi, jo pēdējā laikā visi sēž torņos ar optikām un atbalstiem, un iemaņas zūd. Tad vajag patrenēties, lai nav tā, ka aizej medībās, un čušš, nevar trāpīt mērķī. Šāda šautuve ir ļoti laba, lai uzturētu un attīstītu šaušanas prasmes. Arī es pats nāku un patrenējos.
EDVĪNS DEMONSTRĒ, kā darbojas gaisenes. Ārijas Romanovskas foto