
Pašvaldības pārstāvji Rūjienā tikās ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) komandu un devās aplūkot jaunā ugunsdzēsēju posteņa būvniecības vietu, savukārt Naukšēnos tikās un apsveica svētkos brīvprātīgos ugunsdzēsējus, informē novada pašvaldības pārstāve Marija Melngārša.
PAŠVALDĪBAS PĀRSTĀVJI NAUKŠĒNOS. No kreisās: domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, Naukšēnu ugunsdzēsības tradīciju saglabātājs Andrejs Rullis un Civilās aizsardzības un ugunsdzēsības dienesta nodaļas vadītājs Jānis Skrastiņš.