Ne pārāk tālu Raiņa ielā kaut ko raka un remontēja kādu laiciņu agrāk. Kājāmgājējam šī darbošanās pārāk netraucē, bet kurš gan mūsdienās nelieto autotransportu. Un kārtējo reizi kāds nav visu izdomājis, kā vajag.
Biju aculiecinieks tam, kā Valmieras autoostā kāda no kasierēm pēdējā brīdī «pārtvēra» autobusa šoferi, kurš vadīja autobusu maršrutā Rīga – Rūjiena. Vadītājs ātri saprata, ka gar teātri braukt nedrīkst, jo remonts. Tālākais ceļš pilsētas robežās bija visai smags, jo nevaram gribēt, lai cilvēks no Rīgas varētu orientēties pēc zīmēm ar bultiņām un norādes «tad brauciet gar Maximu».