
Stacionārs turpina sniegt neatliekamo medicīnisko palīdzību 24 stundas diennaktī, un pacientu aprūpē nekas nemainās. Pielāgotajās telpās tāpat tiks reģistrēti slimnieki, notiks izmeklēšana, būs īslaicīgās observācijas gultas, arī reanimācijas gultas un darbosies traumpunkts.
«Svarīgākais šodien ir pateikt pacientiem, ka pašlaik ieeja uz uzņemšanas nodaļu ir pa poliklīnikas durvīm. Tad jāseko norādēm garajā koridorā, kur būs norādes uz neatliekamās palīdzības un uzņemšanas nodaļu. Tepat, gaiteņa pretējā pusē, būs arī traumpunkts,» stāstīja Vidzemes slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļas virsārste Guna Ozola, piebilstot, ka pārmaiņas nodaļas pārbūves laikā ir lielas, bet uzņemšanas nodaļas durvis tāpat ir atvērtas visu diennakti, un pielāgošanos apstākļiem pacientiem nevajadzētu just.
KOPĀ STRĀDĀS un nodaļu pārbūvēs SIA «RS Būvnieks» būvuzraugs Andris Dūmiņš (no kreisās), Vidzemes slimnīcas Attīstības un mārketinga daļas vadītāja Jolanta Vaido, SIA «RS Būvnieks» būvuzraugs Raivo Soks, SIA «Aimasa» valdes priekšsēdētājs Sandris Apsīts, Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, SIA «Nams» valdes priekšsēdētājs Māris Malahovskis un Vidzemes slimnīcas projektu vadītāja Elita Staune. Ārijas Romanovskas foto