Jaunizceptais – atvainojos, nav man viņam cita vārda! – iekšlietu ministrs un politiskais bērnudārznieks Kristaps Eklons (Attīstībai/Par!) mēneša sākumā «izcili» mums nodemonstrēja savus priekšstatus par tiesiskumu. Tā kā partiju savienība sava Kurzemes saraksta līderim neaizbāza muti, tad pasludinātā ideja acīmredzami būs tīkama arī tās vadībai.
Viņš piedāvāja visiem, kam no 2020. gada 1. marta vairs nav derīgu pasu vai ID karšu, automātiski atļaut lietot tās kā personu pilntiesīgi apliecinošu dokumentu līdz pat nākamā gada aprīlim. Protams, lietot tās arī Saeimas – mūsu valsts LIKUMDEVĒJA – vēlēšanās. Tāpat, protams, nekādi nesodīt šāda veida «paņikovskus*»! Tautai jau tā, ziniet, grūti, ko to lieki kaitināt!