
Iepriekš Sedā namus apsaimniekoja SIA «Jumis». Vēl tiek rīkotas dzīvokļu īpašnieku kopsapulces, kurās tiek uzklausīti iedzīvotāju viedokļi un priekšlikumi, kas tiks ņemti vērā turpmākajā sadarbībā.
Apsaimniekotāja nomaiņa ir jauna iespēja padarīt Sedu par pievilcīgu vietu dzīvošanai. Pilsētā ir pieejams brīvs dzīvojamais fonds. Pilnveidojot esošos resursus, iedzīvotāju ieinteresētību un apzinīguma līmeni maksājumu veikšanā, šīs jaunās pārmaiņas varētu nest labākus rezultātus.