
Kurss augustā norisinājās divas reizes pa piecām dienām, un kopā kursu beidza 33 zemessargi un karavīri, kuriem nav iepriekšējās medicīniskās izglītības un iemaņu. Savukārt kursa instruktori bija Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes karavīri-glābēji un Medicīnas rotas zemessargi, kas ikdienā strādā civilajās medicīnas iestādēs, piemēram, Vidzemes slimnīcā, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā, dažādās privātpraksēs un citur.