
Ideja radās varbūt pat mirkļa iespaidā, kad uzzināju par iespēju piedalīties projektu konkursā. Šo ideju vēlējos saistīt ar savu nākotnes profesiju – mehatroniku, kas ietver elektroniku, programmēšanu un mehāniku. Nebiju nekur Latvijā redzējis kādu uzlādes punktu mobilajiem telefoniem vai citām ierīcēm. Tādā veidā nonācu pie secinājuma, ka vajadzētu pamēģināt pašam šādu punktu izveidot, lai cilvēkiem vietējā apkārtnē nebūtu jāstaigā ar «powerbank» vai tukšu telefona bateriju. Arī novietojums ir mērķtiecīgi izvēlēts, jo pie sporta laukuma notiek diezgan liela bērnu, jauniešu un pieaugušo rosība un kādam noteikti būs nepieciešams uzlādēt savu elektroierīci.
ATKLĀŠANĀ.