
Burtnieku pagasta jauktais senioru ansamblis «Dziesmotā senatne» šogad septembrī svin savus divdesmit aktīvos, skanīgos gadus. Mūsu ansambļa nosaukums ietver galveno, mūs raksturojošo principu: ar mīlestību uz dziesmu ejam dziedot un priecājoties par saviem senioru gadiem. Divdesmit gadi cilvēka dzīvē vēl ir pati jaunība. Mums 20 ir pilnbrieds!
Savu gadu desmitos krāta ansambļa vēsture. Tajā izcila vieta priekam par dziesmotajiem gadiem, kas pavadīti kopā ar mūsu ilggadējo ansambļa vadītāju Ausmu Dzintari (2002 – 2012), un prieks par dzirkstošo briedumu kopā ar mūsu ansambļa tagadējo vadītāju Inesi Reinfeldi. Visam pāri nopietns darbs pie vokālā snieguma, ko cenšamies pilnveidot ar katru jaunu mūsu repertuāra dziesmu.
SENIORU ANSAMBLIM «DZIESMOTĀ SENATNE» — 20! Līgas Andersones foto