Aukstums, bads, tumsa un slāpes nav tik biedējošas un nāvējošas mums kā jūsu «draudzība un brālība»… Bet vēsture visu noliks savās vietās. Mēs būsim ar gāzi, gaismu, ūdeni un pārtiku… un BEZ jums!», tā pirms pāris nedēļām, kad Krievijas raķešu triecieni sasniedza vairākas Ukrainas termoenergocentrāles, gāzes piegādes un citus svarīgus infrastruktūras objektus facebook rakstīja Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis. Viņš krieviem jautāja: vai tiešām postot, iznīcinot, nogalinot kāds iedomājas salauzt Ukraiņu pretestību? Tūlīt paies septiņi mēneši, kopš Ukraina ne tikai aizstāv savu valsti, bet atkaro Krievijas okupētās teritorijas. Dažu nedēļu laikā šie savas valsts aizstāvji atguvuši vairāk teritorijas nekā kopš aprīļa krievi iekarojuši, bet viņi turpina ārdīties. Melot savai tautai, melot paši sev, melot citiem. Putins, kurš vakar gribēja beigt karu, šodien izsludina mobilizāciju. Putins dabūjis pa pakaļu ne tikai no Eiropas, bet arī no Austrumu valstu līderiem, turpina ārdīties, karā un postā dzenot savu tautu.
Bez gaismas, bez ūdens… BEZ JUMS
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.