
Ekskursijas
Šovasar «Atvasarai» bijušas vairākas ekskursijas. Rīgā apskatīta gan Mežaparka jaunā estrāde, gan baznīca Katla kalnā, gan arī izbraukts ar kuģīti pa Daugavu. «Atvasaras» kultūras darba organizētāja Indra Prancāne: «Mežaparka jaunā estrāde ir Gaismas pils dziesmai. To varu raksturot kā mākslas darbu ar dziļu domu, lai tā vēstītu par komponistu, diriģentu, koristu un dejotāju kopību kā vienu veselu. Ekskursijā apskatījām estrādi no pagraba līdz spicei.
Dziesmu svētkos parasti senioru kori izlikti pa malām, šoreiz gājām estrādei taisni pa vidu, kur parasti ir jauktie kori. Šī estrāde jāredz savām acīm, te emocijas sit augstu vilni. Protams, mēs arī uz jaunās estrādes kāpnēm dziedājām «Pūt, vējiņi». Skudriņas skrēja, cik tas bija emocionāli!»
«ATVASARA» VALMIERAS PILSĒTAS SVĒTKOS. Foto no «Atvasaras» arhīva