
Nu abas skolas ir apvienotas vienā iestādē, kā to pērnā gada pašā nogalē lēma Valmieras novada pašvaldības domes sēdē. Pēc Izglītības un zinātnes ministrijas un Kultūras ministrijas saskaņojuma saņemšanas lēmums stājies spēkā, un no 1. augusta abas skolas oficiāli ir zem viena nosaukuma, bet mācības turpina, kā ierasts, katra savā ēkā.
Visticamāk, ka ne skolēnus, ne pedagogus, ne sabiedrību šīs administratīvās pārmaiņas neietekmēs. Skolu ēkas, skaisti sapostas un uzturētas, būdamas viena otrai visai tuvu, turpinās darbu katra savā jomā.