
Lai pārrunātu aktuālo jaunajā sezonā, uz kopīgu tikšanos pulcējās pašdarbības kolektīvu vadītāji un Valmieras Kultūras centra vadība.
Valmieras Kultūras centra direktors Toms Upners: «Šogad mūsu prioritāte ir nodrošināt visu mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu pilnvērtīgu darbību. Tas nozīmē – gan strādāt ar jau esošajiem kolektīvu dalībniekiem, gan piesaistīt jaunus. Paldies kolektīvu vadītājiem, ka šajā sarežģītajā divu gadu periodā neviens mūsu kolektīvs nav pārtraucis darbību, noticis tieši pretējais – esam izveidojuši divus jaunus kolektīvus: saksofonu ansambli «Valmieras meitenes» Agneses Geduševas vadībā un tautas mūzikas kopu Līgas Jelevičas vadībā.
PĀRRUNĀ PAR AKTUĀLO jaunajā radošajā sezonā. Valmieras Kultūras centra publicitātes foto