
Tas notika Cēsu koncertzālē, Vidzemes reģiona mūzikas skolu talantīgākajiem audzēkņiem un konkursu laureātiem muzicējot kopā ar Vidzemes kamerorķestri (diriģents Andris Veismanis).
Šis pasākums vienmēr ir emocionāli bagāts un apliecinājums audzēkņu mērķtiecīgam, pacietīgam darbam, veiksmīgai sadarbībai ar pedagogu un vecāku atbalstam.
PĒC KONCERTA. No kreisās pedagogs Gvido Brenčevs, jaunais mūziķis Gustavs Stalidzāns, diriģents Andris Veismanis.