
No 1. novembra ģimnāzijai būs cits direktora pienākumu izpildītājs, bet Agita sāks darbu 14. Saeimā. Viņa kandidēja no «Jaunās Vienotības» Vidzemes saraksta, un vēlētāji lēma, ka izglītības nozares profesionālei jāpilda deputātes pienākumi.
Parasti par pārmaiņu laiku mēs uzskatām 1.janvāri vai dzimšanas dienu, bet jūs…
Man sakrīt (ātri iestarpina)!
Sakrīt?
Gadu mija un dzimšanas diena. Man 1. janvāris (smejas).
Tad apņemšanās datumu kalendārā mazāk, bet gribēju teikt, ka jums pārmaiņu un jaunu iespēju laiks atnāca rudenī.
Man ļoti patīk rudens dabā. Krāsas, ceļš, lapas. Tik krāsains. Pats rudens nav mans mīļākais gadalaiks aukstuma, mitruma dēļ, Bet daba, jā, mīļa. Un redz, kā man ienāca prātā doma par rudeni un ceļu.
«Izglītība ir mana sāpe,» saka Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas direktore un 14. Saeimas deputāte AGITA ZARIŅA-STŪRE. Tāpēc valmieriete gatava jaunam darba cēlienam, cenšoties mazināt plaisu starp lēmumu pieņēmēju un skolu redzējumu. Ārijas Romanovskas foto