
Šis bija noslēguma pasākums, kura beigās arī tika parakstīts sadarbības memorands starp novada nevalstiskajām organizācijām.
Pasākumu atklāja Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks: «Sadarbība ar nevalstisko sektoru mums, pašvaldībai, ir ļoti svarīga. Jauki, ka jūs visi esat kopā, nākat un stāstāt, un savstarpēji sadarbojaties. Šodien tiks parakstīts sadarbības memorands, zīmīgi, ka arī mūsu valsts jaunā valdība plāno šajā pašā dienā parakstīt sadarbības memorandu. Aicinu būt aktīviem, un no pašvaldības puses centīsimies maksimāli atbalstīt, esam gatavi deleģēt jaunus pakalpojumus, ko jūs, nevalstiskās organizācijas, varētu darīt. Esam uz sadarbību! Paldies par to, ko jūs ikdienā darāt!»
KOPĀ VAR IZDARĪT VAIRĀK – tā uzskata sanākušās organizācijas. Fonda «Iespēju tilts» foto