
«Pirmā pirms desmit gadiem ģimenē ienāca Hēra. Tolaik dzīvojām Kuldīgā. Gribējām suni, un sludinājumā ieraudzījām baltu mazulīti ar garām, garām spalvām. Atvedām mājās, sadraudzējāmies, bet man vienmēr ir licies, ka suņiem ģimenē jābūt diviem, lai tad, kad esam darbā, vienam nav garlaicīgi.
Meitene Hēra viennozīmīgi ir Anitai. Tā ir izveidojies, ka es pat viņu nevaru audzināt, viņa manis teikto nepieņem, neļaujas,» stāsta Uldis.
BEIDZOT ARĪ LORDS UN HĒRA mierīgi apsēdušies un pozē fotogrāfam. Foto no personiskā arhīva