
Pastāsti, kā tu, rīdzinieks un savulaik Latvijas vīru basketbola izlases galvenais treneris, nokļuvi Valmierā?
Esmu rīdzinieks, bet pa pusei arī vidzemnieks. Jo mamma nāk no Piebalgas puses, arī šobrīd mums tur ir ģimenes īpašums. Līdz ar to pa pusei vidzemnieks es arvien esmu bijis, var teikt, ka daļēji Vidzeme man vienmēr ir bijusi asinīs (smaida).
Un tomēr. No milzīgā Rīgas piedāvājuma un iespējām uz ārpusi…
Laikā, kad biju nacionālās izlases galvenais treneris, es strādāju ārzemēs. Gan Kazahstānā, gan arī Ukrainā, kur kopumā pavadīju vairākus gadus.
ARNIS VECVAGARS.