
Svinīgā pasākumā Prezidenta pilī tika izteikta atzinība un novērtēti labākie darba devēji, kuri spējuši paveikt vairāk, snieguši ieguldījumu darbinieku darba vides uzlabošanā, sekmīgi īstenojuši sociālo dialogu, ilgtspējas principus, kā arī snieguši atbalstu Ukrainai.
«Katrs gads mūsu slimnīcai,» apbalvojumu komentē Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs, «izvēršas īpašs.
BALVU Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājam Uģim Muskovam pasniedz LR Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns.