
Viņi arī rāda pārsteigumu, kas todien viņus izbrīnījis, ejot uz veikala telpām, – kastē ir ezis! Iveta stāsta: «Šodien pie durvīm atradām ezīti. Mēs viņu šodien vedīsim uz Rīgu, biedrība «Baltie spārni» brauks mums pretī. Jāmēģina, lai viņš šo ziemu pārziemo. Nezināmu iemeslu dēļ viņš ir izkļuvis no migas un atnācis pie mums. Viņam šobrīd būtu jau jāguļ.»
IVETA UN NORMUNDS KEIŠI. Ārijas Romanovskas foto