
Ziemassvētku egles iedegšanas pasākums sākās ar koncertu – svētku sajūtu ziemas noskaņu koncertā uzbūra Siguldas jauniešu pūtēju orķestris «Sudrabskaņa», diriģenti Elmārs Rudzītis un Arnis Šmitiņš, kā arī Siguldas mākslu skolas «Baltais flīģelis» jauniešu koris, diriģente Solveiga Vītoliņa.
VALMIERAS ŠĪ GADA EGLE. Ārijas Romanovskas foto