
Slimnīcas vadītāja Maija Ancveriņa: «Kopīgas tikšanās klātienē citam pie cita ir pozitīvs aspekts, kas veicina savstarpējo tīklošanu un komunikāciju par saistošiem jautājumiem nozarē, tādējādi veicinot kopīgu risinājumu meklēšanu. Papildus varam smelties idejas cits no cita gan pakalpojumu, gan procesu pilnveidei un, protams, dalīties savā pieredzē.»
LATVIJAS PSIHONEIROLOĢISKO SLIMNĪCU VADĪTĀJI, viesojoties Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā. Publicitātes foto