
Tikšanās mērķis bija veicināt savstarpējo sadarbību starp Slimnīcu un sociālo pakalpojumu sniedzējiem, vienlaikus veicinot diskusiju par deinstitucionalizācijas procesiem, esošajiem pakalpojumiem un to pielāgošanu klientiem ar psihiska spektra traucējumiem.
Slimnīcas galvenā ārste I. Bauska norāda: «Veselības aprūpes un sociālo nozaru ikdienas darbs ir pēctecīgs un saistīts.
Publicitātes foto