Šajā iniciatīvā vēlas veikt korekciju Ceļu satiksmes likumā, iekļaujot normu, ka apzināta sānslīdes radīšana ir atļauta vietās, kurās netiek traucēta ceļu satiksme.
Ceru, ka šī iniciatīva nekad neieraudzīs dienasgaismu, jo tas ir pilnīgs murgs, lai neteiktu vairāk. Tur tiek malts par to, ka tādā veidā apgūs automašīnas vadīšanu slidenos apstākļos ziemā, tomēr domāju, ka šo iniciatīvu ierosinājis kāds, kam ir mašīna ar aizmugures piedziņu, lai varētu izklaidēties piektdienu vakaros un mest saulītes un padriftot poligonos bez jebkādām potenciālām sekām, jo šobrīd sānslīdes izraisīšana ir agresīva braukšana, par ko var saņemt sodu. Protams, domāju, ka, ja arī šī iniciatīva nonāktu līdz Saeimai, to noraidītu.