
Septembra vidus ir laiks, kad vietējie, kurus uzrunā dziesma, deja un mūzika, savā ikdienas darba grafikā atrod vietu un ieraksta arī konkrētu mēģinājumu laiku, lai dotos uz vietējiem kultūras namiem un būtu kopā ar savējiem.
Septembris ir arī laiks, kad pašdarbības kolektīvi savā pulkā aicina jaunus dalībniekus.
DEJA ir latvisko tradīciju saglabāšana, tā ir arī kopā būšana un prieks. Apvienības pašdarbības kolektīvi piedalās koncertos tuvu un tālu. Foto no arhīva, kur VPDK «Dzieti» pēc uzstāšanās Salaspilī.