
Jaunatnes centra «Vinda» direktora pienākumu izpildītāja Agija Veinberga stāsta:
«Darbošanās notika no pulksten 12 līdz 19. Prieks, ka pieteicās un uz sveču darbnīcu atnāca klases no Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas, Valmieras 2. vidusskolas un Valmieras 5. vidusskolas. Šoreiz atšķirībā no iepriekšējās reizes darbojāmies divās ēkās, jo sapratām – vēlēšanās nākt un iesaistīties darbnīcās ir tik liela, ka mums jābūt radošiem, lai spētu uzņemt visus interesentus un nevienam nebūtu jāatsaka.
SVEČU DARBNĪCĀ Pārgaujas Valsts ģimnāzijas 8.c klase. Ārijas Romanovskas foto