Un te nu izskatās, ka līkne negrozāmi kāpj augšup. Jo reālus graustus satiksmē redzam reti, arī aprūsējušus vieglos automobiļus var samanīt tikai ar apbruņotu aci… Tātad braucam lepni. Bet vai, atrodoties pie auto stūres, esam solīdi un uzmanīgi pret pārējiem satiksmes dalībniekiem?
Šajā laikmetā atkarīga no dažādiem gadžetiem ir visa civilizētā sabiedrība, bērniņš gandrīz vai piedzimst ar mobilo mazajā roķelē, bet senioru cienījamā vecumā no apsēstības (ja tāda, protams, radusies) ar viedtālruņa bīdīšanu laikam jau atturēs vien problēmas ar acu gaismas neizbēgamu aptumšošanos.