Divistabu dzīvoklim. Un tas jau bija ar valsts atbalstu apkurei – negribu iedomāties, cik mums būtu jāmaksā bez atbalsta. Tomēr, to summu, kas aukstākā rudenī, tagad ziemā un agrā pavasarī tiek samaksāta par apkuri, izdalot uz visu gadu, nemaz tik dārgi nesanāk. Un tu atnāc mājās, ir silti, pašam krāsns nav jākurina. Tiem, kam ir malkas apkure vai nu dzīvoklī, vai mājā, sanāk dārgāk, jo malka maksā daudz, un prognozes par to, ka šopavasar malka varētu būt lētāka, nav īpaši cerīgas.
Kad jācīnās par izdzīvošanu
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.