
Labākā spēlētāja balvu saņēma Gvido Lauga, kurš ar 5 (3+2) punktiem bija arī rezultatīvākais. Sērijā vadībā ar 1:0 izvirzījās FBK Valmiera.
Arī sērijas otrā spēle norisinājās Valmieras Olimpiskajā centrā. Mača sākumā vadībā ar 2:0 izvirzījās valmierieši, savukārt irlavnieki veiksmīgi atspēlējās un jau 12. minūtē ieguva vadību ar 3:2. Pēc pirmā perioda rezultātu tablo vēstīja par kaujiniecisku neizšķirtu (3:3). Otrās trešdaļas laikā mājinieki guva trīs bezatbildes vārtus, izvirzoties vadībā ar 6:3, bet visā spēlē FBK Valmiera bija pārāka ar 9:5, sērijā panākot 2:0. Lai arī otro maču pēc kārtas rezultatīvākais starp uzvarētājiem bija Gvido Lauga, kuram šoreiz 5 (4+1) punkti, labākā spēlētāja balva tika pasniegta Arvim Kārkliņam, kurš izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm.
Ceturtdaļfināla sērija uzvarēta, tagad jāgaida pusfināla pretinieki. Foto no floorball.lv