
Ar to domāju labi iecerētos, taču manāmi sasteigtos risinājumus transporta jomā. Brīžiem šķiet, ka tikai un vienīgi ar elektromobiļiem vai ūdeņraža piedziņas automobiļiem visi Eiropā būs spiesti braukt jau pēc pāris gadiem, neskatoties uz to, ka nav vēl attiecīgas infrastruktūras, nemaz jau nerunājot par reāli zaļu enerģiju, ar ko darbināt visu gaidāmo elektromobiļu parku. Un te pat nav runa, cik skādes dabai nodara akumulatoru bateriju izgatavošana un arī savu laiku nokalpojušo bateriju utilizēšana…
IZREDZĒTAIS. Kamēr pie elektrības tankiem būs redzami tikai šādi atsevišķi īpatņi, Briselē balsot par kaut kādām zaļām regulām transporta jomā, maigi sakot, ir tuvredzīgi.