
Mūzikas un mākslas svētku ideja, kuras autori ir pieredzējušie pedagogi Ritma Pētersone-Cepīte un Aivars Cepītis, palikusi nemainīga – piedzīvot, atklāt un parādīt, cik cieši mūzika un māksla ir savā starpā saistītas, dalībniekiem ne tikai atskaņojot mūziku, bet uzdrošinoties sevi izpaust arī mākslā, savukārt tiem, kuri vēl nemuzicē, attēlot dzirdēto mūziku krāsās, zīmējumā.