
Uz vietas todien sastapt izdevās vien Ezerupes saimnieku. Gandrīz pirms gada Liesmai ARMANDS RAITUMS garākā sarunā izklāstīja savus tuvāko gadu plānus, nu jau dažiem viņš varēja minēt pat cerētos izpildes termiņus.
Ko esi Ezerupē sagatavojis sezonas startam? Kā ar pērn solītajiem plāniem?
Re, kur pērn vēl tikai brikšņi bija uz šosejas pusi. Tagad iztīrīsim šo bērzu birzīti aiz grāvja, atstāsim tikai dažus krūmus. Celmi jau visi ārā, tagad nokultivēsim. Taisīšu te tādus vieglus pauguriņus zālājā, pa vidu būs celiņi, lai tiek pie kempinga mājiņām, kas tur tiks sabūvētas. Tikko man projektu apstiprināja – tur, gar pašu lielceļa malu, būs dīķis, kādu pushektāru liels. Ielaidīsim tur kādu karpiņu, līnīti, vēl visādas citas fišiņas…
LAIVAS VĒL KRASTĀ. Vakara saulītē vizuļo mazi Salacas vilnīši, vēl krastā gan Ezerupes ostiņas pontoni, gan arī visas laivas.