Katru gadu šai dienai ir savs moto, atceros, ka pērn skanēja «Svešu bērnu nav!», uzsverot, ka sabiedrības vienaldzība nav sabiedrotais, domājot par katra bērniņa labākajām interesēm. Var gadīties, ka mēs šajā dienā runāsim par kvalitatīvu izglītību bērniem, par veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, par vardarbības izskaušanu. Vai var vispār pieļaut, ka šodien jārunā par genocīdu pret bērniem? Veselais saprāts to pretim neņem, bet par to jārunā Putina režīma un lēmumu kontekstā. Ja kādam liekas, ka Eiropa un pasaule snauž un nepiegādā Ukrainai pietiekami daudz bruņutehnikas, lai uzvarētu karā, tad pasaule guļ dziļā miegā, necenšoties izprast posta dziļumu. 1,5 miljoni kara laikā piespiedu kārtā pārvietoti uz okupētajām teritorijām un Krievijas federāciju un puse no viņiem bērni.
Viņus nolaupa un izved šodien!
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.