
25. maija pēcpusdienā Universum mūzikas un mākslas vidusskolas Lielajā zālē savu izlaidumu svinēja četri šī gada absolventi – pedagoģes Ritmas Pētersones-Cepītes skolotie pianisti Emīls Čečiņš un Tobias Vatuļins, pedagoga Jāņa Silakalna audzēkne – flautiste Līva Miķelsone un pedagoģes Ingunas Birznieces skolotā vijolniece Ketija Petrova. Kā ierasts, katrs absolvents iepriecināja klātesošos ar savu priekšnesumu – Tobiasa atskaņojumā dzirdējām J. S. Baha «Aria vivace» no Koncerta Do mažorā, Ketija izpildīja maigo H. Pavasara «Melodiju», Līva – J. Pakalna «Sapni», bet Emīls – P. Barisona «Prelūdiju». Neaizstājama pie klavierēm ir koncertmeistare Gunta Siliņa, kas visās ieskaitēs un eksāmenos bērniem bijusi tas tuvākais balsts un cīņubiedrs.
IZLAIDUMĀ. Šā gada absolventi.