
Kas šoreiz būs naukšēniešu vezumā, centāmies izdibināt no delegācijas vadītāja JĀŅA ZUMENTA:
«Uz tirdziņu dodamies sesto reizi, tradīcija aizsākās 2016. gadā, pa vidu bija kovids, bet tagad atkal viss notiek. Joprojām izmantosim viņu savulaik Naukšēniem dāvāto busiņu Mercedes Benz, kuru šovasar nedaudz atjaunojām. Kā ierasts, pārstāvēsim vietējos mājražotājus no jau plašākas apkaimes, arī no Burtnieku apvienības – pirmo reizi vedīsim kaņepju produkciju, būs arī Mazsalacas rupjmaize, bet tamborētās zīdaiņu zeķītes un zābaciņi tapuši pat ārpus Valmieras novada robežām, tā ka nāk klāt kaut kas jauns.
JĀNIS ZUMENTS (no kreisās), DIRKS SPEKMANS, AIGA STIERE un EVERITA GROŠEVA pie naukšēniešu kioska. Foto no Jāņa Zumenta arhīva