Ko mēs teiktu, ja Klimata un enerģētikas ministrijā izlemtu, ka Latvenergo jāievieš īpašas atlaides biznesa klientiem, jo tagadējās ekonomiskās krīzes – ko roku rokā radīja Krievijas agresija un inflācija – dēļ tie nav guvuši cerēto peļņu? Tas būtu politisks skandāls, kurā iesaistītos gan pašmāju ekonomisti, gan godīgas konkurences uzraugi Briselē (lai modras viņu acis!). Energouzņēmumam, kaut tas pieder valstij, nav spiestā kārtā jānodarbojas ar «labdarību» – garantētas peļņas nodrošināšanu saviem klientiem.
Mežam visi sērdieņi jāpabaro?
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.