
Tur ir arī izveidota siena, kur bērni uzrakstījuši un piekāruši savus novēlējumus svētkos. Ir piekārti gan sirsnīgi sveicieni, gan laba vēlējumi, gan bērnu zīmējumi, tomēr no visiem izlasītajiem un redzētajiem novēlējumiem man visvairāk prātā palika kāda bērna sirsnīgais veltījums Ziemassvētku vecītim, kas skanēja aptuveni šādi: Mīļo Ziemassvētku vecīti, lai tev laba palikusī dzīve! Šāds novēlējums rada smaidu.
MAZĀ VALMIERIETE LORETA tiekas ar Ziemassvētku vecīti. Ārijas Romanovskas foto