
Līdz šim tādās reizēs uz kopīgu rezumē sapulcējās tikai fotogrāfi, bet šoreiz, pateicoties uzņēmīgajai Tautas nama vadītājai Regīnai Šaltei, izstādi kuplināja un fotogrāfiem vairākas dziesmas veltīja arī draugu kopa «Didam» Ulda Punkstiņa vadībā. Šie muzikanti te atraduši vietu saviem mēģinājumiem, un arī viņi jūtas omulīgi mājīgajā Bērzaines Tautas namā. Diklēnietis Aivars Bužs paspēj būt divās vietās: te viņš ir pie dziedātājiem, te jau ar foto kameru. Visi izstādes dalībnieki saņēma kopīgu muzikālo sveicienu, bet katrs atsevišķi – skaistu rozi.
ALEKSEJS KOZIŅECS, atklājot izstādi. Autores foto