Ne visi tā domā, tomēr tas, ko cilvēki raksta sociālo tīklu vietnēs komentāru sadaļās ir kaut kas neprātīgs. Ja cilvēks ierakstījis ko labu, vai ar kaut ko lepojas, par to tiek izgāzta žults, ka viss ir slikti. Patversmes meklē dzīvniekiem mājas – tiek oponēts, ka dzīvnieki ir par dārgu un patversmei būtu dzīvnieki jādala par brīvu. Un galu galā tos nevienam nevajadzīgos krančus vajadzētu nopotēt. Ja ir ieraksts, ka kaut kas ir slikti, šo komentētāju oponenti gatavi nomētāt ar akmeņiem – no sērijas «kāpēc tad muti ver vaļā, ja tev viss ir slikti?»
Negatīvie komentāri interneta vidē
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.