Pašvaldībām ir pienākums izglītot vecākus par nevardarbīgām un mūsdienīgām bērnu audzināšanas metodēm. Taču kāda ir reālā situācija? Vai kursi ir pieejami? Vai pašvaldības var teikt, ka darījušas pietiekami, lai mazinātu krīžu radīto psiholoģisko spriedzi vecākos? Vai gādājušas par bērnu un pieaugušo pašvaldības iedzīvotāju labbūtību?
Lai arī ērti ir teikt, ka tā ir cilvēku pašu atbildība – audzināt savus bērnus, ne viss gulstas uz sabiedrības pleciem.