
Slimnīcas personāls 2022. gadā stacionārā ārstēja 12775 pacientus, bet ambulatoros pakalpojumus saņēma 42681 pacients.
«Medicīnas darbinieku dienā sveicam un sakām lielu paldies visiem par darbu Vidzemes slimnīcā. Sakām paldies arī nozares sadarbības partneriem un kolēģiem citās ārstniecības iestādēs! Vidzemes slimnīcā strādā vairāk nekā 700 darbinieku – ārsti, māsas, māsu palīgi, fizioterapeiti, sanitāri, administratīvais personāls –, visiem ir viens mērķis – būt atbalstam pacientam grūtā brīdī. Visi šie cilvēki strādā šeit, lai mums Vidzemē būtu droša un mūsdienīga medicīnas iestāde,» norāda Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs.
DARBA KOLEKTĪVS, kas kopā daudz padara un prot arī atpūsties. Publicitātes foto